Pierwszy dzwonek 2017/2018

“Minęły wakacje pełne słońca, czasu na relaks i zabawę. Dla jednych był to czas szalonego relaksu, dla innych czas nowych znajomości i poznawania nowych miejsc jeszcze dla innych czas pracy i czas nowych wyzwań…. Rozpoczynamy nowy rok szkolny, rok który może stać się rokiem dobrych i twórczych doznań.
To, jaki on będzie, zależy tylko od nas. Niech każdy z nas weźmie odpowiedzialność za swoje życie, to pierwszy krok w kierunku realizacji marzeń o szkolnych sukcesach. Każdy z nas ma jakieś talenty. Przeliczane na jednostki monetarne, zwane talentami – nasze (Wasze) talenty i zdolności wydają się sprawą dość banalną. A jednak… by zafunkcjonowały, potrzebne jest do tego sprzężenie dwóch osób: ucznia i nauczyciela…
Niech czas tego roku odliczany nie tylko porami roku, ale i naszymi sukcesami,
da Wam, Uczniowie, i nam – nauczycielom – wiele satysfakcji i radości ze wspólnej pracy. Dobrego roku.”

Teresa Łęcka
Dyrektor    

Po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej wracamy do szkoły z uśmiechami na twarzach, wypoczęci i gotowi do dalszej pracy. Czas rozpocząć Nowy Rok Szkolny 2017/2018.
W naszych progach w szczególności serdecznie witamy pierwszoklasistów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z nami, oraz maturzystów, którym życzymy jak najlepszych wyników na maturze i egzaminach zawodowych. Walt Disney mawiał: „Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz także tego dokonać”. Dziś właśnie życzymy nam wszystkim takiej mocy i wiary.
JJ/EM