Pedagog szkolny

Epidemia koronawirusa oraz związany z nim przymus odosobnienia zintensyfikowały zjawisko przemocy domowej. Izolacja społeczna, przebywanie na niedużej powierzchni, niepewność finansowa oraz nasilający się lęk o przyszłość zdecydowanie wzmagają zjawisko. Pojawia się wiele emocji, z którymi trudno sobie poradzić. Lęk, strach, wszechobecne poczucie zagrożenia, niepewność, utrata kontroli, napięcie emocjonalne i stres wynikający z najnowszych doniesień medialnych to tylko niektóre z impulsów wywołujących agresję u osób dorosłych. Przemoc niejedno ma imię i może przybierać różne oblicza.
… cały tekst.

Pedagog szkolny pok. 105 e-mail: pedagog@cez.lodz.pl
p. Dagmara Michałowska-Gudala: dagmara.michalowska@cez.lodz.pl

nr tel. 637-72-78 wew. 45.

Dyżury pracy 

Pedagog szkolny
Dagmara Michałowska-Gudala
Poniedziałek 11:30-14:30
Wtorek 9:00 – 14:00
Środa 9:00 – 14:00
Czwartek 9:00 – 14:00
Piątek 12:00 – 16:00

Psycholog Katarzyna Nieborak  – katarzyna.nieborak@cez.lodz.pl 
Poniedziałek 9:30 – 12:30
Piątek 9:30 – 12:30

Pomoc materialna dla uczniów >> więcej


Szkolny Klub Liderów
Jesteśmy młodzi, pełni energii, lubimy gdy coś się dzieje, a nudzie mówimy zdecydowane „Nie!”. Chcemy by w naszej szkole coś się działo, w końcu szkoła to nie tylko nauka i obowiązki. To także przyjemność wspólnego spędzania czasu w ciekawy sposób. Kalendarz Świąt Nietypowych, gra terenowa, spotkania z interesującymi ludźmi, maraton filmowy to tylko niektóre z naszych inicjatyw.
Szkolny Klub Liderów to owoc Wojewódzkiego Zjazdu Liderów, który miał miejsce w kwietniu 2016 roku. Mimo iż działamy od niedawna, możemy pochwalić się m.in. zbiórką pieniędzy ze sprzedaży ciast na zebraniu dla rodziców, która przyczyniła się do organizacji koncertu zespołu Full Power Spirit w naszej szkole. Klub tworzą uczennice i uczniowie II i III klasy, a opiekunem jest Pani Pedagog.
Jeśli masz ciekawe pomysły i lubisz napić się dobrej herbaty zapraszamy na nasze spotkania w gab. 105. 

Znajdziesz nas także na FB >>> SKL – Szkolny Klub Liderów


Informacja dot. stypendiów i zasiłków:
http://www.uml.lodz.pl/miasto/edukacja/stypendia/stypendia_i_zasilki_szkolne/

Niezbędne dokumenty:

Algorytmy postępowania w trudnych sytuacjach.