FPS w CKZiU

W dniu 18 listopada 2016 roku w naszej szkole gościł zespół Full Power Spirit z programem zatytułowanym „Znajdź pomysł na siebie”. W trakcie dwóch spotkań artyści wspólnie z młodzieżą sprawdzali, gdzie warto szukać szacunku, miłości i akceptacji, bo te 3 wartości niosą ze sobą poczucie szczęścia. Szczęścia, o którym przecież każdy z nas marzy… W trakcie 90 minut zespół aktywizował uczniów, aby przeżywali młodość w oparciu o wierność wartościom ewangelicznym i zasadom zawartym w dekalogowych przykazaniach. Słowo mówione podparte zostało specjalnymi wizualizacjami. Atmosfera była znakomita! Szczególne podziękowania należą się uczniom ze Szkolnego Koła Liderów Młodzieżowych, którzy specjalnie na ten cel zbierali fundusze podczas sprzedaży ciast w trakcie zebrań z rodzicami. Mamy nadzieję, że z zespołem FPS spotkamy się jeszcze niejednokrotnie w murach naszej szkoły.

[DM, JB]