CKZiU w projekcie YOUTH SUMMIT Łódź 2026

W środę 20 maja 2026 r. uczniowie klas 2TF, 3TF i 3TF wraz z opiekunem grupy prof. Katarzyną Pyrkosz oraz Panią Dyrektor CKZiU Dominiką Walicką uczestniczyli w oficjalnej inauguracji projektu YOUTH SUMMIT Łódź 2026.

Uroczystość miała miejsce w Pałacu Młodzieży. W projekcie bierze udział młodzież z całego świata a tematem tegorocznej edycji jest „CZŁOWIEK OBOK CIEBIE”, a więc problemy i wyzwania, z którymi zmagamy się każdego dnia. Chcemy pokazać codziennych bohaterów, którzy pomagają innym przekraczać bariery i ograniczenia. Mamy nadzieję, że nasza aktywność stanie się inspiracją na innych uczniów i pomoże im szerzej i bardziej świadomie spojrzeć na różnorodne zjawiska społeczne i dynamicznie zmieniający się świat.

[TM]