Uczennica klasy 2 Twe Wiktoria Jakóbczak otrzymała na Gali Papieża Franciszka srebrny medal za działalność charytatywną.
Gratulujemy i życzymy dalszego zaangażowania.
[s.E.]
Ułatwienia dostępu
Uczennica klasy 2 Twe Wiktoria Jakóbczak otrzymała na Gali Papieża Franciszka srebrny medal za działalność charytatywną.
Gratulujemy i życzymy dalszego zaangażowania.
[s.E.]