Gala Papieża

Uczennica klasy 2 Twe Wiktoria Jakóbczak otrzymała na Gali Papieża Franciszka srebrny medal za działalność charytatywną.

Gratulujemy i życzymy dalszego zaangażowania.

[s.E.]