I miejsce w „BioChallangge” na PŁ

Podczas Dni Otwartych na  Politechnice Łódzkiej 14.03.2025 nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu „BioChallenge z PŁ”  gdzie uczniowie naszej szkoły z klasy 3TA zajęli Miejsce I – drużyna Tytany – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łodzi, Technikum nr 19

Skład: Oliwia Świętoń-Maciak, Piotr Wójcik, Martyna Szymczyk Nauczyciel – Milena Sobczak https://rekrutacja.p.lodz.pl/studia-i-i-ii-stopnia/poznajmy-sie/biochallenge-z-pl-nowosc

[MS]