Podziękowanie z Ministerstwa klimatu i Środowiska

Miło nam zakomunikować, że nauczyciel CKZiU P. Agata Szymor otrzymała podziękowania za działalność na rzecz ekologii i poprawy klimatu.

Tym większa satysfakcja, że podziękowanie wystosowało Ministerstwo Klimatu i Środowiska.