Reprezentacja naszej szkoły pod opieką pana prof. Przybylskiego dnia 29 lutego 2024 r. wzięła udział w kolejnej edycji olimpiady historycznych gier planszowych zorganizowanej przez Instytut Pamięci Narodowej. Uczestniczyliśmy w czterech grach historycznych i odnieśliśmy znaczący sukces.
Nasi uczniowie Oliwia Komorowska i Ignacy Zabost zajęli pierwsze miejsce w konkurencji dotyczącej przebiegu wojny polsko-bolszewickiej, a w szczególności bitwy warszawskiej 1920r. i awansowali do turnieju centralnego, w którym wystąpią w gronie 16 najlepszych drużyn z całej Polski.
[AP]


