Miło nam poinformować, że uczniowie klasy 2TL: Igor Cuper i Jakub Klimczak pomyślnie zaliczyli pierwszy etap XXII Olimpiady Znajomości Afryki i tym samym zakwalifikowali się do etapu okręgowego, który odbędzie się 2 marca br.
Serdecznie gratulujemy chłopcom i życzymy dalszych sukcesów!
[RL]