W dniu 2023-11-20 poniedziałek klasa 3TSA (analitycy) odbyła zajęcia praktyczne z destylacji na Politechnice Łódzkiej na wydziale chemicznym.
Uczniowie montowali zestawy i samodzielnie przeprowadzali destylacje poznając specyfikę procesu. Zajęcia były dopełnieniem wiedzy przekazanej w trakcie zajęć szkolnych.
[MS]
