Uczniowie naszej szkoły w dniu 22.05.2023 r. odbyli pielgrzymkę na Jasną Górę. Zwiedzili Bastion Rocha, Bastion św. Barbary oraz Muzeum 600 lecia a także weszli na jasnogórską wierzę. Pogoda ducha i ta atmosferyczna, dopisywała.
[s. E]
Ułatwienia dostępu
Uczniowie naszej szkoły w dniu 22.05.2023 r. odbyli pielgrzymkę na Jasną Górę. Zwiedzili Bastion Rocha, Bastion św. Barbary oraz Muzeum 600 lecia a także weszli na jasnogórską wierzę. Pogoda ducha i ta atmosferyczna, dopisywała.
[s. E]