W dniach 14-15 grudnia 2022 r. nauczyciele Centrum uczący przedmiotów zawodowych logistyczno-spedycyjnych: P. Patrycja Krzesłowska, P. Kinga Matusiewicz oraz P. Kamil Kałuża, uczestniczyli w seminarium „Staże uczniowskie a kompetencje pracowników branży spedycyjno-logistycznej”, organizowanym przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu.
W trakcie seminarium, P. Patrycja Krzesłowska, wygłosiła przemówienie jako współautorka projektu na temat:
- Modelowego programu realizacji praktycznej nauki zawodu dla zawodu technik spedytor.
- Ram jakości stażu dla zawodu technik spedytor.
[PK]