Wiceprezydent Miasta Łodzi złożyła podziękowanie za udział delegacji szkolnej w uroczystościach upamiętniających bitwę pod Ewiną.
Ułatwienia dostępu
Wiceprezydent Miasta Łodzi złożyła podziękowanie za udział delegacji szkolnej w uroczystościach upamiętniających bitwę pod Ewiną.