24 czerwca 2022 zabrzmiał w zabytkowych murach Centrum ostatni dzwonek roku szkolnego 2022/2023.
Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego, najlepsi uczniowie pod względem ocen, frekwencji, aktywiści Samorządu Uczniowskiego, Szkolnego Klubu Liderów, Strażników Tradycji, Koła Caritas, wolontariatu, pogotowia komputerowego, pocztu sztandarowego, także klasa roku 3TF5 i zasłużeni rodzice, zostali wyróżnieni nagrodami.
„Wakacje są również po to, by zregenerować siły i z tym większym zapałem wrócić do szkoły, tego Wam życzę. A teraz zapomnijcie o szkolnych obowiązkach i bezpiecznie wypoczywajcie. Do zobaczenia 1 września”.





































