Kolejne mistrzostwa CKZiU „trójek piłkarskich” poza nami. Po zaciętej walce i rywalizacji fair play wyłonieni zostali najlepsi. I m-ce zajęła drużyna klasy 3Ti, II m-ce
1Twe , a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna klasy 2TL.
Gratulujemy i dziękujemy za piękną, sportową rywalizację.
[EM]




