Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Szczęście w obiektywie” zorganizowanym z okazji II. Ogólnopolskiego Tygodnia Szczęścia w Szkole.
Formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem:
http://forms.gle/dSEiLc3mPjT8c7KS9
[KN]
Ułatwienia dostępu
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Szczęście w obiektywie” zorganizowanym z okazji II. Ogólnopolskiego Tygodnia Szczęścia w Szkole.
Formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem:
http://forms.gle/dSEiLc3mPjT8c7KS9
[KN]