Życzenia od GUS

Z okazji nadchodzących wakacji w imieniu Głównego Urzędu Statystycznego składamy życzenia słonecznych i bezpiecznych wakacji, miłego wypoczynku oraz wymarzonych podróży wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły i młodzieży.

Po wakacjach zapraszamy do udziału w naszych flagowych projektach edukacyjnych.

Już teraz zapraszamy na stronę  https://spis.gov.pl/dla-dzieci-i-mlodziezy/, gdzie znajdują się materiały edukacyjne i pomoce dydaktyczne, które mają na celu przybliżenie najmłodszym idei Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań. Planujemy również organizację we wrześniu konkursów dla uczniów i nauczycieli dotyczących NSP 2021.

Nasze działania są ukierunkowane na trwający do 30 września Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Zachęcamy serdecznie do propagowania tego przedsięwzięcia wszystkich Nauczycieli i Wychowawców, ponieważ wkładacie ogromny trud w przygotowanie młodzieży do świadomej postawy obywatelskiej. Dajcie przykład i #spiszcie się jak na kadrę pedagogiczną przystało!

Zachęcamy wszystkich Państwa do udziału w NSP 2021 przy wykorzystaniu najwygodniejszej formy – samospisu online na stronie spis.gov.pl. To tylko kilka minut, a korzyści bezcenne. Dodatkowo każdy, kto spisze się przez Internet, ma szansę wzięcia udziału w Loterii Spisowej. Do wylosowania cenne nagrody, w tym samochód. UWAGA! Loteria trwa tylko do 7 lipca 2021 r.!

Dziękujemy za dotychczasową pomoc w promocji tego wydarzenia, ważnego dla wszystkich Polaków – bo #LiczySięKażdy, a wszyscy razem #LiczymySięDlaPolski.