Uczennice klas fotograficznych naszej szkoły reprezentowały Polskę w VII edycji Międzynarodowego konkursu BEREGINJA FEST Słowenia w kategorii Foto. Osiągnęły niewątpliwy sukces: Martyna Michalska zdobyła II miejsce, zaś Julia Rybarczyk III. Nagrodzone zdjęcia zostały wykonane podczas wyjazdów na Ukrainę.
Gratulujemy i uczennicom, i szkolnemu nauczycielowi – merytorycznemu opiekunowi uczennic.
