Zwycięstwo w turnieju RUGBY TAG

W dniu 06.06.2018r. na stadionie „Łodzianki” przy ul. Małachowskiego, odbył się SZKOLNY TURNIEJ RUGBY TAG, w którym pod opieką pani A. Misiak i pani A. Matusiak wzięły udział żeńska i męska reprezentacja naszej szkoły. Drużyna chłopców zwyciężyła w rozgrywkach zajmując I miejsce na podium , a drużyna dziewcząt zajęła ostatecznie wysokie IV miejsce. Gratulujemy!!!
Zwycięstwo w turnieju RUGBY TAG

W dniu 06.06.2018r. na stadionie „Łodzianki” przy ul. Małachowskiego, odbył się SZKOLNY TURNIEJ RUGBY TAG, w którym pod opieką pani A. Misiak i pani A. Matusiak wzięły udział żeńska i męska reprezentacja naszej szkoły. Drużyna chłopców zwyciężyła w rozgrywkach zajmując I miejsce na podium , a drużyna dziewcząt zajęła ostatecznie wysokie IV miejsce. Gratulujemy!!!
[AP]