Czytamy

„Jak nie czytam, jak czytam” to 3. ogólnopolska akcja propagująca czytanie. Dnia 8 czerwca 2018 r. o godzinie 10:00 uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy obsługi i administracji licznie zebrali się na dziedzińcu szkoły, żeby wziąć udział w pobiciu krajowego rekordu masowego czytania, który w ubiegłym roku wyniósł ponad 459 tysięcy osób.
W trakcie trwania akcji została nagrodzona klasa, która przeczytała najwięcej książek w bieżącym roku szkolnym. Tytuł „Zaczytanej klasy” otrzymali uczniowie 3 TWe, którzy w nagrodę pójdą wraz z wychowawcą grać w kręgle. Dodatkowo klasy przygotowały transparenty promujące czytanie. Za najciekawsze hasła wyróżnione zostały klasy: 1 TL, 1 Twe oraz 2 TF, natomiast nagroda główna przypadła uczniom 1 TSL.
To jeszcze nie koniec akcji „Jak nie czytam, jak czytam”, ponieważ uczniowie i nauczyciele mogą walczyć o e-booka lub książki, wykonując selfie z książką i umieszczając zdjęcie na swoim profilu na Facebooku lub Instagramie z hashtagiem #JakCzytam. Zabawa trwa do końca czerwca:-). Zapraszamy!

[ED]