Pielgrzymka maturzystów

We wtorek wielkanocny, 3 kwietnia 2018 r. blisko 2 tys. maturzystów wraz ze swoimi duszpasterzami, katechetami i wychowawcami przybyło na Jasną Górę, aby modlić się o pozytywne zdanie egzaminu dojrzałości oraz o dobry wybór drogi życiowej. Pielgrzymce przewodniczył metropolita łódzki arcybiskup Grzegorz Ryś. „Dojrzałość nie polega tylko na wiedzy – mówił do młodych pasterz Kościoła łódzkiego. Wiedza jest ważna, ale… Możesz wiele umieć, ale jeśli nie pokochałeś, to jeszcze jej nie znasz, bo miłość jest szczególnym narzędziem poznawania.” Naszą Szkolną Społeczność reprezentowali uczniowie klas 4 TWA i 4 TF oraz opiekunowie p. U. Kucejko i p. I. Pardel.
Informujemy, że 4.05. o godz. 7.00 zostanie odprawiona msza św. na Jasnej Górze w intencji maturzystów z naszej szkoły. A zatem maturzyści – w górę serce – modlitwa i praca sprawią, że będzie dobrze!
Więcej informacji o tej niezwykłej pielgrzymce na stronie www.archidiecezja.lodz.pl

[UK]