Złota Jesień w Sławutyczach

W dniach 22.09.- 26.09. 2016 roku uczniowie klasy 2TF  brali udział w konkursie, który towarzyszył Międzynarodowemu Festiwalowi „Złota Jesień Sławutycz”. Wykonali zdjęcia związane z ekologią, które zostały tam zaprezentowane. Temat był ciekawy, ale dosyć trudny.

Uczennica Julia Kuśnierczyk (z klasy 3TF) wzięła udział w Międzynarodowym Festiwalu Dziennikarsko – Fotograficznym „Złota Jesień” Sławutycz 2016 i została wyróżniona Dyplomem, a podczas festiwalu młodzież wykonywała zadania, które podczas inauguracji losowała właśnie Julia Kuśnierczyk.

W ramach festiwalu mieliśmy okazję uczestniczyć w rozlicznych wydarzeniach artystycznych, poznać miasto Sławutycz oraz w drodze powrotnej zwiedzić Kijów z jego niepowtarzalnym krajobrazem i pięknymi przestrzeniami miejskimi. Najwspanialsze okazało się jednak spotkanie interesujących ludzi i nawiązywanie kontaktów koleżeńskich z rówieśnikami z innych krajów. Wróciliśmy z Ukrainy pełni entuzjazmu i zadowolenia z uczestniczenia w tak niezwykłym wydarzeniu kulturalnym.